Matcher 2024

Träningsmatch (A) / Fre 16 feb, 19:00 / Jämjö IP

Jämjö GoIF – Bergkvara AIF

5-4

Toyota Cup / Lör 9 mar, 15:00 / Fjölebro IP

Kalmar AIK – Bergkvara AIF

1-2

Toyota Cup / Lör 16 mar, 14:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Ljungbyholms GoIF

3-1

Toyota Cup / Lör 23 mar, 14:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Rockneby IK

3-2

Träningsmatch (A) / Mån 1 apr, 14:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Fjärdsjömåla AIF

0-2

Träningsmatch (A) / Lör 6 apr, 14:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Drottningskärs IF

2-0

Toyota Cup / Tis 9 apr, 19:30 / Bergavik IP

Football Primetime FC – Bergkvara AIF

10-2

Träningsmatch (B) / Sön 14 apr, 14:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Orrefors/Flerohopp B

0-2

Div. 6 Nybro / Lör 27 apr, 12:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Flygsfors-Gadderås IF

2-1

Utv B Kalmar/Öland / Sön 28 april, 17:00 / Rällavallen

Högsrums FF B – Bergkvara AIF B

2-4

Div. 6 Nybro / Tor 2 maj, 19:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Gullabo-Gullaboås

2-0

Utv B Kalmar/Öland / Sön 5 maj, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Rockneby IK B

1-1

Div. 6 Nybro / Tis 7 maj, 19:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Flerohopps GoIF

4-1

Utv B Kalmar/Öland / Sön 12 maj, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Trekantens IF B

3-3

Div. 6 Nybro / Tor 16 maj, 19:00 / Ekvallen

Söderåkra AIK – Bergkvara AIF

1-1

Utv B Kalmar/Öland / Sön 19 maj, 17:00 / Ekvallen

Söderåkra AIK B – Bergkvara AIF B

6-0

Div. 6 Nybro / Fre 24 maj, 19:00 / Emmaboda IP

Emmaboda IS – Bergkvara AIF

Utv B Kalmar/Öland / Sön 26 maj, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Möre BK B

Utv B Kalmar/Öland / Sön 2 jun, 17:00 / Skansen

Mörbylånga GoIF B – Bergkvara AIF B

Div. 6 Nybro / Tis 4 jun, 19:00 / Hindsjövallen

Alsterbro IF – Bergkvara AIF

Div. 6 Nybro / Sön 9 jun, 12:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Ljungbyholms GoIF

Utv B Kalmar/Öland / Sön 9 jun, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Tvärskogs IF B

Utv B Kalmar/Öland / Sön 16 jun, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Högsrums FF B

Div. 6 Nybro / Mån 17 jun, 19:00 / Åvallen

Trekantens IF – Bergkvara AIF

Div. 6 Nybro / Tis 25 jun, 19:00 / Flöget

Flygsfors-Gadderås IF – Bergkvara AIF

Utv B Kalmar/Öland / Sön 11 aug, 17:00 / Dampevallen

Rockneby IK B – Bergkvara AIF B

Div. 6 Nybro / Tor 15 aug, 18:45 / Björkvallen

Gullabo-Gullaboås – Bergkvara AIF

Utv B Kalmar/Öland / Sön 18 aug, 11:00 / Åvallen

Trekantens IF B – Bergkvara AIF B

Div. 6 Nybro / Tor 22 aug, 18:30 / Idrottsparken

Flerohopps GoIF – Bergkvara AIF

Utv B Kalmar/Öland / Sön 25 aug, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Söderåkra AIK B

Div. 6 Nybro / Tor 29 aug, 18:15 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Söderåkra AIK

Div. 6 Nybro / Sön 1 sep, 12:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Emmaboda IS

Utv B Kalmar/Öland / Sön 1 sep, 17:00 / Loverslunden

Möre BK B – Bergkvara AIF B

Utv B Kalmar/Öland / Sön 8 sep, 17:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF B – Mörbylånga GoIF B

Div. 6 Nybro / Lör 14 sep, 12:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Alsterbro IF

Utv B Kalmar/Öland / Sön 15 sep, 17:00 / Tvärskogs IP

Tvärskogs IF B – Bergkvara AIF B

Div. 6 Nybro / Lör 21 aug, 12:00 / Fruskogsvallen

Ljungbyholms GoIF – Bergkvara AIF

Div. 6 Nybro / Sön 29 sep, 12:00 / Hagaborg IP

Bergkvara AIF – Trekantens IF